• LSVK a OP Vysoké nad Jizerou

Dovolte mi, abych poděkoval všem dětem, které se zúčastnily lyžáku ve Vysokém nad Jizerou. Mít na starosti cca 70 dětí je velmi zodpovědný úkol, ale tak skvělá parta dětí nám to velmi ulehčovala. Zároveň velký dík patří mým kolegům, ale i rodičům, kteří po celou dobu malé i velké lyžaře, snowboardisty i děti z ozdravného pobytu podporovali. Za mě a pro všechny palec nahoru!!!

Nástup do školy

Vánoční prázdniny končí 2. 1. 2018 a my se na Vás opět těšíme 3. 1. 2018 v 8.00 hodin. Dobrou a usměvavou náladu nezapomeňte doma. :)

Vánoční přání

Dovolte mi, abych Vám jménem ZŠ Přemyslovců popřál krásné a klidné prožití vánočních svátků. Do nového roku 2018 hodně zdraví, životních i studijních úspěchů.

Mgr. Vlastimil Hubert - ředitel školy

Volby do školské rady.

KANDIDÁTNÍ LISTINA DO ŠKOLSKÉ RADY Z ŘAD ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ

Vážení rodiče, v termínu od 25. do 27. 9. 2017 15:30 hodin budou probíhat volby do školské rady. Hlasovací lístek, na kterém označíte pouze tři Vámi vybrané kandidáty, vhoďte do hlasovací urny na vrátnici hlavní budovy. Hlasování stvrďte zapsáním do hlasovací listiny. Každý zákonný zástupce smí hlasovat pouze jednou, hlasování je anonymní a nepovinné.

Kandidáti:

1. Gavronská Zdeňka zákonný zástupce žákyně Lindy Gavronské (7.A)
  2. Kolovratník Viktor, Mgr. zákonný zástupce žáka Viktora Kolovratníka (6.B)
  3. Wenzelová Lenka zákonný zástupce žákyňe Anny Wenzelové (8.A)
  4. Marešová Barbora zákonný zástupce žákyň Marie Anny Černé (7.B) a Johany Rozálie Černé (5.A)
  5. Herzogová Jana, Mgr. Bc zákonný zástupce žáka Marka Daniela Herzoga (4.A)
  6. Šafránková Jitka zákonný zástupce žákyň Julie Šafránkové (1.A) a Beáty Šafránkové (4.A)
  7. Fricová Jana zákonný zástupce žáků Anety Fricové (1.A) a Daniela Frice (4.A)
  8. Timrová Jana zákonný zástupce žákyně Jitky Timrové (2.A)
  9. Calvo Pizzaro Zdenka zákonný zástupce žákyně Andrea Pizzaro Calvo (2.A)