• LSVK a OP Vysoké nad Jizerou

Dovolte mi, abych poděkoval všem dětem, které se zúčastnily lyžáku ve Vysokém nad Jizerou. Mít na starosti cca 70 dětí je velmi zodpovědný úkol, ale tak skvělá parta dětí nám to velmi ulehčovala. Zároveň velký dík patří mým kolegům, ale i rodičům, kteří po celou dobu malé i velké lyžaře, snowboardisty i děti z ozdravného pobytu podporovali. Za mě a pro všechny palec nahoru!!!

Vážení rodiče, přemýšlíte, která ŠD bude pro Vaše dítě nejlepší? Samozřejmě ta naše. Ptáte se proč?

Organizujeme nejrůznější akce pro žáky i veřejnost.

Mezi oblíbené patří např. grilování na školním pozemku, noc ve ŠD, výlety, návštěvy knihovny. Pořádáme Den dětí, sportovní dny, Talentmanii a nabízíme řadu dalších akcí.
Naleznete u nás čtyři oddělení.

Tři oddělení pro maximálně třicet dětí, čtvrté je pro maximálně 15 dětí se specifickými vzdělávacími potřebami. Tento počet umožňuje věnovat se dětem individuálně a naši vychovatelé i se jim skutečně rádi věnují. Navíc máme asistenty pedagoga, kteří tráví s dětmi čas i ve ŠD.
Příjemné prostředí.

Budova družiny má novou fasádu a nachází se v překrásné zeleni, je velmi vkusně vybavena. Děti využívají areál celé školy včetně kuchyňky, knihovny a tělocvičny. Máme k dispozici školní hřiště, které velmi rádi navštěvujeme.

Kolektiv vychovatelů. Výhodou by pro Vás mohl být i vychovatelský kolektiv, jehož členové nejsou stresováni žádnými spory a jsou to pohodoví lidé, kteří Vám vždy ochotně poradí a vyjdou vstříc.
Máme tak družinu rodinného typu, kde se vše řeší lidsky, upřímně a bez zbytečných průtahů.

Provoz

Provoz školní družiny přizpůsobíme Vaším požadavkům. Není problém se domluvit na čemkoli.

Stravování

A ještě jedna důležitá věc, výborně se u nás vaří, nabízíme výběr ze dvou jídel.

Popřemýšlejte, zajímejte se o nás a věnujte nám svoji pozornost.
Rozhodně máme co nabídnout a Vaše děti se u nás budou cítit šťastně a spokojeně.

Kolektiv vychovatelů.