• Napadení žáků naší školy

Vážení rodiče,
velice mne mrzí incident, který se stal ve vrchní části Holárkových sadů. Brutální a nečekané napadení žáků naší školy od samého začátku řešíme s rodiči, Policií ČR a Okresním státním zastupitelstvím v Lounech. Na základě dohody s ředitelem Městské policie se zintenzivní dohled nad bezpečností našich žáků. Ujišťuji Vás, že Vaše děti jsou v bezpečí. Agresoři nebyli žáky naší školy. Doufáme, že budou spravedlivě potrestáni!

Mgr. Vlastimil Hubert – ředitel školy

Vážení rodiče, přemýšlíte, která ŠD bude pro Vaše dítě nejlepší? Samozřejmě ta naše. Ptáte se proč?

Organizujeme nejrůznější akce pro žáky i veřejnost.

Mezi oblíbené patří např. grilování na školním pozemku, noc ve ŠD, výlety, návštěvy knihovny. Pořádáme Den dětí, sportovní dny, Talentmanii a nabízíme řadu dalších akcí.
Naleznete u nás čtyři oddělení.

Tři oddělení pro maximálně třicet dětí, čtvrté je pro maximálně 15 dětí se specifickými vzdělávacími potřebami. Tento počet umožňuje věnovat se dětem individuálně a naši vychovatelé i se jim skutečně rádi věnují. Navíc máme asistenty pedagoga, kteří tráví s dětmi čas i ve ŠD.
Příjemné prostředí.

Budova družiny má novou fasádu a nachází se v překrásné zeleni, je velmi vkusně vybavena. Děti využívají areál celé školy včetně kuchyňky, knihovny a tělocvičny. Máme k dispozici školní hřiště, které velmi rádi navštěvujeme.

Kolektiv vychovatelů. Výhodou by pro Vás mohl být i vychovatelský kolektiv, jehož členové nejsou stresováni žádnými spory a jsou to pohodoví lidé, kteří Vám vždy ochotně poradí a vyjdou vstříc.
Máme tak družinu rodinného typu, kde se vše řeší lidsky, upřímně a bez zbytečných průtahů.

Provoz

Provoz školní družiny přizpůsobíme Vaším požadavkům. Není problém se domluvit na čemkoli.

Stravování

A ještě jedna důležitá věc, výborně se u nás vaří, nabízíme výběr ze dvou jídel.

Popřemýšlejte, zajímejte se o nás a věnujte nám svoji pozornost.
Rozhodně máme co nabídnout a Vaše děti se u nás budou cítit šťastně a spokojeně.

Kolektiv vychovatelů.