• Den otevřených dveří
  • Mensa ČR
  • Jsme Katedrovou školou Univerzity Karlovy v Praze

Vážení rodiče a přátelé školy,
srdečně Vás zveme ve čtvrtek 14. 3. 2019 na Den otevřených dveří.
Od 8:00 do 11:40 hodin můžete zhlédnout výuku ve třídách. Vyberte si návštěvu podle rozvrhu Vašeho dítěte, popř. hodinu, která by Vás zajímala a přijďte se do školy podívat. Žádáme Vás - vstupujte do vyučovací hodiny během přestávky a opět během přestávky hodinu opouštějte.
V odpoledních hodinách již od 14:00 hodin máme připravenou prohlídku školy s prezentací našich aktivit a tvořivými dílnami pro děti. Rádi přivítáme všechny příznivce naší školy a všechny naše budoucí žáky 1. ročníku. Den otevřených dveří ukončíme s posledním návštěvníkem školy.

Těšíme se na Vás! Kolektiv Základní školy Přemyslovců, Louny

Jsme školou spolupracující s Mensou ČR. Připravujeme další možnosti rozvoje našich žáků.

mensa mala

Dne 4. března byl naší škole oficiálně předán certifikát Katedrové školy Univerzity Karlovy v Praze.

Více se dočtete zde:

Vážení rodiče, přemýšlíte, která ŠD bude pro Vaše dítě nejlepší? Samozřejmě ta naše. Ptáte se proč?

Organizujeme nejrůznější akce pro žáky i veřejnost.

Mezi oblíbené patří např. grilování na školním pozemku, noc ve ŠD, výlety, návštěvy knihovny. Pořádáme Den dětí, sportovní dny, Talentmanii a nabízíme řadu dalších akcí.
Naleznete u nás čtyři oddělení.

Máme tři oddělení a jedno s menším počtem žáků. Tento počet umožňuje věnovat se dětem individuálně a naši vychovatelé i se jim skutečně rádi věnují. Navíc máme asistenty pedagoga, kteří tráví s dětmi čas i ve ŠD.
Příjemné prostředí.

Budova družiny má novou fasádu a nachází se v překrásné zeleni, je velmi vkusně vybavena. Děti využívají areál celé školy včetně kuchyňky, knihovny a tělocvičny. Máme k dispozici školní hřiště, které velmi rádi navštěvujeme.

Kolektiv vychovatelů. Výhodou by pro Vás mohl být i vychovatelský kolektiv, jehož členové nejsou stresováni žádnými spory a jsou to pohodoví lidé, kteří Vám vždy ochotně poradí a vyjdou vstříc.
Máme tak družinu rodinného typu, kde se vše řeší lidsky, upřímně a bez zbytečných průtahů.

Provoz

Provoz školní družiny přizpůsobíme Vaším požadavkům. Není problém se domluvit na čemkoli.

Stravování

A ještě jedna důležitá věc, výborně se u nás vaří, nabízíme výběr ze dvou jídel.

Popřemýšlejte, zajímejte se o nás a věnujte nám svoji pozornost.

Rozhodně máme co nabídnout a Vaše děti se u nás budou cítit šťastně a spokojeně.

Kolektiv vychovatelů.