• Příprava nových webových stránek
  • Uzavření školy
  • Zápis do 1. třídy

Vzhledem k tomu, že připravujeme nové webové stránky, nejsou informace příliš aktuální. Bližší informace o škole získáte na našem facebookovém profilu nebo přímo v kanceláři školy.  Děkujeme za pochopení

Vážení rodiče, z rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR se s platností od středy 11. 3. 2020 do odvolání uzavírá, z důvodu prevence před nákazou koronavirem, celá naše škola. Veškeré informace budeme průběžně zveřejňovat na našich facebookových stránkách.

Ke komunikaci využívejte buď pracovní email učitele nebo systém Bakaláři.

Děkujeme za pochopení.

V souladu s opatřením MŠMT k zápisům do ZŠ pro školní rok 2020/2021 byl ve spolupráci s městem Louny stanoven jednotný termín pro zápisy do 1. tříd od 20.04.2020 do 30.04.2020.
Zápisy proběhnou bez osobní přítomnosti dětí ve škole.
Přihlašování bude probíhat elektronickou formou. Způsoby přihlašování budou zveřejněny v nejbližší době jak na webových stránkách města, tak na našich webových a FB stránkách. Děkujeme za pochopení.

Vážení rodiče, přemýšlíte, která ŠD bude pro Vaše dítě nejlepší? Samozřejmě ta naše. Ptáte se proč?

Organizujeme nejrůznější akce pro žáky i veřejnost.

Mezi oblíbené patří např. grilování na školním pozemku, noc ve ŠD, výlety, návštěvy knihovny. Pořádáme Den dětí, sportovní dny, Talentmanii a nabízíme řadu dalších akcí.
Naleznete u nás čtyři oddělení.

Máme tři oddělení a jedno s menším počtem žáků. Tento počet umožňuje věnovat se dětem individuálně a naši vychovatelé i se jim skutečně rádi věnují. Navíc máme asistenty pedagoga, kteří tráví s dětmi čas i ve ŠD.
Příjemné prostředí.

Budova družiny má novou fasádu a nachází se v překrásné zeleni, je velmi vkusně vybavena. Děti využívají areál celé školy včetně kuchyňky, knihovny a tělocvičny. Máme k dispozici školní hřiště, které velmi rádi navštěvujeme.

Kolektiv vychovatelů. Výhodou by pro Vás mohl být i vychovatelský kolektiv, jehož členové nejsou stresováni žádnými spory a jsou to pohodoví lidé, kteří Vám vždy ochotně poradí a vyjdou vstříc.
Máme tak družinu rodinného typu, kde se vše řeší lidsky, upřímně a bez zbytečných průtahů.

Provoz

Provoz školní družiny přizpůsobíme Vaším požadavkům. Není problém se domluvit na čemkoli.

Stravování

A ještě jedna důležitá věc, výborně se u nás vaří, nabízíme výběr ze dvou jídel.

Popřemýšlejte, zajímejte se o nás a věnujte nám svoji pozornost.

Rozhodně máme co nabídnout a Vaše děti se u nás budou cítit šťastně a spokojeně.

Přihláška do školní družiny je ke stažení zde:  pdfPŘIHLÁŠKA DO ŠKOLNÍ DRUŽINY

Kolektiv vychovatelů.