• Den otevřených dveří
  • Mensa ČR
  • Jsme Katedrovou školou Univerzity Karlovy v Praze

Vážení rodiče a přátelé školy,
srdečně Vás zveme ve čtvrtek 14. 3. 2019 na Den otevřených dveří.
Od 8:00 do 11:40 hodin můžete zhlédnout výuku ve třídách. Vyberte si návštěvu podle rozvrhu Vašeho dítěte, popř. hodinu, která by Vás zajímala a přijďte se do školy podívat. Žádáme Vás - vstupujte do vyučovací hodiny během přestávky a opět během přestávky hodinu opouštějte.
V odpoledních hodinách již od 14:00 hodin máme připravenou prohlídku školy s prezentací našich aktivit a tvořivými dílnami pro děti. Rádi přivítáme všechny příznivce naší školy a všechny naše budoucí žáky 1. ročníku. Den otevřených dveří ukončíme s posledním návštěvníkem školy.

Těšíme se na Vás! Kolektiv Základní školy Přemyslovců, Louny

Jsme školou spolupracující s Mensou ČR. Připravujeme další možnosti rozvoje našich žáků.

mensa mala

Dne 4. března byl naší škole oficiálně předán certifikát Katedrové školy Univerzity Karlovy v Praze.

Více se dočtete zde:

Školská rada

Rada města Louny vydala podle § 167 odst. 2 zákona 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v aktuálním znění volební řád školské rady při základních školách a ZUŠ, zřizovaných městem Louny a stanovila počet jejich členů na 9.

Rada města jmenuje tři členy školské rady. Jsou zvoleni a pracují v souladu s legislativou (Mgr. Olga Krátká, Dis. , PhDr. Jiří Matyáš, Mgr. Naděžda Davidová, Dis. )

Tři členy školské rady volí zákonní zástupci nezletilých žáků a zletilí žáci a studenti – oprávněné osoby (pí Jana Fricová, Ing. Arch. Jana Timrová a Jitka Šafránková  )

Tři členy školské rady zvolí pedagogičtí pracovníci dané školy – pedagogové (Mgr. Jaroslava Brožová, Ing. Ivana Tykalová a Mgr. Jitka Zíková)

Předsedou školské rady byla zvolena Mgr. Jaroslava Brožová, zápisy pořizuje Mgr. Naděžda Davidová Dis..

Školská rada při Základní škole Louny, Přemyslovců 2209 pracuje v souladu s platnou legislativou, schází se nejméně 2 x za školní rok, ředitel Základní školy Louny, Přemyslovců 2209 je pozván na jednání tehdy, pokud jsou schvalovány některé dokumenty, které musí ředitel vysvětlit, popř. pokud by byly řešeny některé připomínky vůči škole. Jinak se ředitel jednání nezúčastňuje.