• Příprava nových webových stránek
  • Uzavření školy
  • Výsledky zápisu 2020/2021

Vzhledem k tomu, že připravujeme nové webové stránky, nejsou informace příliš aktuální. Bližší informace o škole získáte na našem facebookovém profilu nebo přímo v kanceláři školy.  Děkujeme za pochopení

Vážení rodiče, z rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR se s platností od středy 11. 3. 2020 do odvolání uzavírá, z důvodu prevence před nákazou koronavirem, celá naše škola. Veškeré informace budeme průběžně zveřejňovat na našich facebookových stránkách.

Ke komunikaci využívejte buď pracovní email učitele nebo systém Bakaláři.

Děkujeme za pochopení.

Vážení rodiče, výsledky zápisu naleznete v odkaze Škola- úřední deska. Případně klikněte na následující odkaz.

Školská rada

Rada města Louny vydala podle § 167 odst. 2 zákona 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v aktuálním znění volební řád školské rady při základních školách a ZUŠ, zřizovaných městem Louny a stanovila počet jejich členů na 9.

Rada města jmenuje tři členy školské rady. Jsou zvoleni a pracují v souladu s legislativou (Mgr. Olga Krátká, Dis. , PhDr. Jiří Matyáš, Mgr. Naděžda Davidová, Dis. )

Tři členy školské rady volí zákonní zástupci nezletilých žáků a zletilí žáci a studenti – oprávněné osoby (pí Jana Fricová, Ing. Arch. Jana Timrová a Jitka Šafránková  )

Tři členy školské rady zvolí pedagogičtí pracovníci dané školy – pedagogové (Mgr. Jaroslava Brožová, Ing. Ivana Tykalová a Mgr. Jitka Zíková)

Předsedou školské rady byla zvolena Mgr. Jaroslava Brožová, zápisy pořizuje Mgr. Naděžda Davidová Dis..

Školská rada při Základní škole Louny, Přemyslovců 2209 pracuje v souladu s platnou legislativou, schází se nejméně 2 x za školní rok, ředitel Základní školy Louny, Přemyslovců 2209 je pozván na jednání tehdy, pokud jsou schvalovány některé dokumenty, které musí ředitel vysvětlit, popř. pokud by byly řešeny některé připomínky vůči škole. Jinak se ředitel jednání nezúčastňuje.