Úterý 8. 10. 2024 bylo ve znamení Buřtování. Jednalo se o neformální akci, při které měli žáci, jejich rodiče, třídní učitelka, paní asistentka i paní vychovatelka možnost poznat školu jinak než ze školních lavic. Byly zde připraveny  různé hry a soutěže. Po splnění všech disciplín a odevzdání vyplněné hrací karty čekala na každého soutěžícího sladká odměna. Nechyběly ani studené a sladké nápoje a také opékání výborných buřtíků. Myslím, že to byla velmi  vydařená akce, za kterou bych chtěla moc poděkovat všem zúčastněným žákům a jejich rodičům. Další velký dík patří žákům devátých ročníků, paní vychovatelkám, panu školníkovi a paní učitelce Tykalové za pomoc s organizací, občerstvením a opékáním. Ještě jednou velké díky za úžasné odpoledne.