Naše škola se tento rok rozhodla oslavit tento významný den způsobem, který je jak poučný, tak i zábavný pro naše děti.

Na školním dvoře byla připravena série stanovišť, kde děti měly příležitost dozvědět se o důležitých tématech spojených s ochranou životního prostředí. Mezi nimi byla možnost naučit se poskytovat první pomoc, objevit včelařství, seznámit se s rybářstvím a myslivectvím, pochopit důležitost třídění odpadu a prozkoumat své znalosti v zábavné hře s otázkami. Tento den byl pro naše žáky nejen příležitostí k zábavě, ale také k pochopení důležitosti péče o naši planetu a k reflexi nad tím, jak mohou sami přispět k ochraně životního prostředí. Naše třída si den velice užila! I počasí nám přálo :))