Dvě žákyně 9.A byly vyhodnoceny mezi nejlepšími lounskými žáky roku. Jedná se o tyto dvě žákyně:

Paulína Boublíková

Nominace za velmi pěkné studijní výsledky a aktivní se zapojování do školních akcí. Žákyně se podílela na organizaci projektových dnů a reprezentovala školu ve vědomostních a sportovních soutěžích. Největším úspěchem je 1. místo v literární soutěži „Náš Jaroslav Vrchlický“ a stejné umístění dosáhla ve finanční soutěži „Mladý ekonom Ústeckého kraje“. Aktivně se zapojovala do třídních aktivita a aktivit žákovského parlamentu.

Eliška Červíčková

Nominace za velmi pěkné studijní výsledky a reprezentaci školy ve vědomostních a sportovních soutěžích. Reprezentovala školu ve florbalu, kde se s družstvem probojovala až do krajského kola. Pravidelně se zapojovala do třídních aktivit a aktivit žákovského parlamentu. Musíme připomenout i její pomoc při organizování projektových dnů.