Technické kluby

V rámci technických klubů školní družina připravila tvořivou dílničku pro děti z mateřských školek. Zábavné odpoledne bylo zahájeno interaktivní Čertovskou pohádkou, kterou přednesly děti naší školy. Pak už všechny čekalo zdobení mikulášské tašky, děti pracovaly s razítky nebo ťupkaly barvy přes šablonu. Po celou dobu dětičkám pomáhaly děti ze družiny. Následovalo drobné pohoštění ve formě ovoce i sladkostí. Odpoledne jsme zakončili pekelným divadélkem, které bylo v režii děvčat. Loutky si děti mohly půjčit a vyzkoušely si, jak se hraje divadlo. Dětičky z mateřské školky nám v závěru na oplátku krásně zatančily a zazpívaly něco z pásma, které připravují na vánoční představení. Druhý den nás čekalo zažehlení tašek a veselé předání dětem.